Ana Sayfa / Haberler / ULUKOZA İKİNCİ DÖNGÜYE KATILMAK İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 10 ARALIK 2020

ULUKOZA İKİNCİ DÖNGÜYE KATILMAK İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 10 ARALIK 2020

BiGG4tech ULUKOZA, TÜBİTAK tarafından teknoloji tabanlı iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verilen 1512 BİGG programının 1. aşama faaliyetlerinin yürütüldüğü ve seçilen girişimcilere:

– eğitim,

– mentorluk,

– müşteri ve yatırımcı tanıştırmaları,

– kurumsal şirketlerle iş birliği geliştirme ve pilot uygulama yapma,

– ön prototip / MVP imalatı, laboratuvar altyapısı kullanım imkanlarının sunulduğu bir girişimci destek programıdır.

BiGG4tech; Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., Çukurova Teknokent ve Namık Kemal Üniversitesi Teknopark partnerlikleriyle oluşan bir konsorsiyumdur.

 

Teknoloji girişimcileri için 200 bin TL #hibe desteği fırsatı sağlayan @Tubitak  1512 @bigg4tech programında ikinci döngü başvuruları başladı! İkinci döngüye katılmak için son başvuru tarihi: 10 Aralık 2020

 

Hemen başvurun: ulukoza.com

 

Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer OfisiULUKOZA markası ile 2015 yılından itibaren TÜBİTAK BiGG kapsamında resmi uygulayıcı kuruluş olarak; donanımdan eğitime, medikalden mobiliteye, akıllı üretim teknolojilerinden tarım ve gıdaya çok farklı sektörlerden 38 girişimcinin TÜBİTAK tarafından destek almasını sağlamıştır.

BiGG4tech ULUKOZA; sektör kısıtlaması olmadan teknoloji girişimcilerine özel eğitimler, programlar ve mentorluk desteği sunarak TÜBİTAK’tan hibe desteği almalarını ve şirketleşmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Program ile ilgili sorularınızı: uutto@uludag.edu.tr adresine yönlendirebilir ve bilgi almak için www.ulukoza.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi bir iş fikriniz varsa, 200.000 TL hibe desteği sağlayan TÜBİTAK 1512 BİGG programına www.ulukoza.com adresinden hemen başvurabilirsiniz.