Ana Sayfa / Bültenler / Ekim 2019 E-Bülten / Bizden Haberler_Ekim19 / MMG 4. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİNDE YERİMİZİ ALDIK

MMG 4. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİNDE YERİMİZİ ALDIK

  1. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) destekleri, İstanbul Valiliği, TÜBİTAK, TOBB, DEİK’in katkıları 23-24 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlendi.

MMG 4. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ, AR-GE Merkezleri, Kalkınma Ajansları, Üniversiteler, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgelerinde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileşmesine katkıda bulunmayı hedeflemiştir. İki gün süren organizasyonda sergi alanı yanında çok çeşitli başlıklarda düzenlenecek oturumlarda konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum ve kuruluşları yetkilileri ziyaretçilerle bir araya geldiler. Organizasyon kapsamında AR-GE Merkezleri, Kalkınma Ajansları, Üniversiteler, Teknoparklar, Savunma Sanayi ve Enerji Firmaları başta olmak üzere birçok farklı sektördeki firmalar tarafından katılım sağlanmıştır.

Etkinlikte; Ulutek Teknopark ve Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak BEBKA standı çatısı altında Uludağ Çevre ve TTC Mühendislik firmalarımız ile birlikte yerimizi aldık.