Duyurular
Ana Sayfa / Haberler / ULUTEK MAKER ÇOCUK YAZ OKULLARI BAŞLIYOR!

ULUTEK MAKER ÇOCUK YAZ OKULLARI BAŞLIYOR!

 

Velilerden gelen yoğun talepler dikkate alınarak,UlutekMakerÇocuk 2018 Yaz Okulları programlarında revizyona gidilmiştir. Yapılan düzenleme ile, geçmiş yıllardaki uygulamaya benzer şekilde 9-20 Temmuz dönemiyle birlikte velilerimize daha ekonomik bir seçenek de sunulmaktadır. 
Buna göre geçmiş yıllarda olduğu gibi;

2 haftalık yaz okulu ücreti 500 ₺

olarak uygulanacaktır.

Dileyen velilerimiz çocuklarının geliştirdikleri projelere (robotlar vb.) ekstra ücret ödeyerek sahip olabileceklerdir. Revize edilen yaz maker programları aşağıdaki şekildedir:

YAZ OKULLARI BAŞLIYOR
Erken Kayıt Fırsatını Kaçırmayın !
Teknolojiye yön verecek bir nesil
ULUTEK’te yetişiyor…

 

Bu yaz Maker Çocuk Hareketi, Ulutek Teknopark ve Bursa Bilim & Teknoloji Merkezinin (BTM) güç birliğiyle yeni bir boyut kazanıyor !

 

İlk defa 2016 yılı yaz sezonunda ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde (Uludağ Üniversitesi Kampüsü) gerçekleştirilen “Ulutek Maker Çocuk Yaz Programları” büyük bir ilgi ve katılım görmüş olup, velilerden gelen talepler de dikkate alınarak Kış Dönemi, Sömestre Tatili, Bahar Dönemi ve Yaz  Programları düzenlenmeye devam edilmektedir.

2018 yılı Yaz Programları için Ulutek ve BTM, Maker Çocuk konusundaki tecrübe ve güçlerini birleştirerek 3 farklı yaş gurubundaki çocuklarımız için farklı seçenekler hazırlamış bulunuyor. Bu yıl programların formatında da önemli değişikliklere gidilmiş olup, program sonunda çocuklarımızın geliştirdikleri eserler (robotlar, projeler vb.) kendilerine hediye edilecektir.

 

Sınırlı sayıdaki kontenjanlarımızdan faydalanmak için geç kalmayın !

Detaylı Bilgi İçin: 0224 280 84 00

Kayıt İçin: www.ulutekmakercocuk.com