Ana Sayfa / Bültenler / Ekim 2017 E-Bülten / Bizden haberler_Ekim17 / Bursa’da Faaliyet Gösteren Teknoloji Tabanlı Firmalara Yönelik TechUP Hızlandırıcı Programı Başladı!

Bursa’da Faaliyet Gösteren Teknoloji Tabanlı Firmalara Yönelik TechUP Hızlandırıcı Programı Başladı!

TechUP Nedir?

TechUP; Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı ve Uludağ TTO tarafından yürütülen ve Bursa’da faaliyet gösteren firmalara yönelik eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bir hızlandırıcı programdır.

Programda amaç, Bursa’da faaliyet gösterdiği alanda yenilikçi ve teknolojik bir ürünü/hizmeti olan; fakat söz konusu atılımı finansal kısıtlar veya tecrübe eksikliği gibi sebeplerle gerçekleştiremeyen 10 girişimcinin büyüme hedeflerinin mentorlar gözetiminde desteklenmesi ve girişimcilerin yatırım yapılabilir hale getirilmesidir. Programın hedeflediği girişimciler geliştirdikleri teknoloji ile programa başvuru yapacaktır. Seçilen girişimciler, 3 ay sürecek eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan hızlandırıcı programa alınacak ve program sonunda düzenlenecek Demo Day ile yatırımcı karşısına çıkacaktır.

Kimler Başvurabilir?

Son başvuru tarihi: 30 Kasım 2017

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

 

Neden TechUP?

Program yenilikçi teknoloji üreten firmaların desteklenmesi için global girişimcilik ekosistemindeki eğilimler dikkate alınarak tasarlanmıştır.

TechUP sıradan bir girişimcilik eğitimi değildir. Tamamen firmaların yenilikçi ve teknolojik ürün/hizmetlerine yönelik uygulamalar içeren interaktif bir programdır.

Bu programda firmalara doğrudan maddi bir destek sunulmamaktadır. Firmaya katma değer yaratmak ve firmayı yatırımcıya hazırlamak hedeflenmektedir.