Duyurular
Ana Sayfa / Etkinlikler / Bursa Savunma Günleri

Bursa Savunma Günleri

Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. tarafından, “Fikir Yağmurları” etkinliği kapsamında ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının Otomotiv, Enerji ve Akıllı Tarım’ a yönelik ihtiyaç duyduğu araştırma alanları ile ilgili bir gün sürecek bir toplantı düzenlenecektir. ASELSAN İnovasyon ve Teknoloji Bölümü Yöneticilerinin katılacağı bu toplantıda Bursa’ daki akademisyenlerimiz ile tanışmak, fikir paylaşımlarında bulunulması ve projeler geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Katılım gerçekleştirmek isteyen akademisyenlerimizden ASELSAN’ a sunulmak üzere çalışma alanlarını ya da çalışma grubunu tanıtan 10 dk lık bir sunum yapmaları istenecektir. Sunumlar, gizlilik esasından dolayı firma yetkilileri ile etkinliğin yapılacağı gün içerisinde randevulu birebir toplantılarda gerçekleştirilecektir. 30 Mart 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

Nisan ayı içerisinde Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’ nin toplantı salonunda düzenlenecek olan bu toplantıya katılımınızı bekleriz.

Kayıt için;

Ayşegül AKPINAR
Proje Uzmanı
e-mail: aysegul@uludagtto.com
T:+90 224 280 85 70-123
F:+90 224 280 85 71