Duyurular
Ana Sayfa / Çağrılar / 4. Uluslararası Yazılım Günleri, 25-26 Nisan 2017, Viyana

4. Uluslararası Yazılım Günleri, 25-26 Nisan 2017, Viyana

4.Uluslararası Yazılım Günleri 25-26 Nisan 2017 tarihlerinde Avusturya/Viyana’da düzenlenecektir. İki gün sürecek olan etkinliğin amacı; yeni ürün, süreç veya hizmet geliştiren inovatif KOBİ’lerin ve büyük ölçekli firmaların araştırma ve inovasyon konularında işbirliği kurmalarını sağlamaktır.

Tematik odağı Bilgi ve İletişim Teknolojileri olarak belirlenen etkinlik kapsamında EUREKA, Eurostars, ITEA projeleri vasıtasıyla uluslararası işbirliği gerçekleştirmek isteyen firmalar potansiyel ortaklar ile bir araya gelebilecek, Ar-Ge ve inovasyon işbirlikleri üzerine fikir alışverişinde bulunabileceklerdir. İkili görüşmelere ve sunumlara katılmak isteye firmaların www.b2match.eu/softwaredays2017 https://www.b2match.eu/softwaredays2017 adresinden kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Etkinliğe katılmak isteyen, Ar-Ge ve inovasyon projesi fikri olan firmalara TÜBİTAK seyahat desteği (ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti) verilebilecektir. Seyahat desteğine başvurmak isteyen firmaların etkinlik web sayfasından doldurdukları kayıt formunu ve ikili görüşme gerçekleştirecekleri firmaların listesini, TÜBİTAK tarafından hazırlanan ve aşağıda örnekleri yer alan yurtdışı seyahat desteği başvuru formunu, ortak arama formunu ve özgeçmişlerini en geç 24 Mart 2017’ye kadar eureka@tubitak.gov.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Firmaların yurtdışı seyahat destek başvuruları, başvuru formundaki sorulara verilen cevaplar dikkate alınarak değerlendirilecek, uygun bulunan firmalar seyahat desteğinden faydalanabilecektir. Gerek duyulduğu durumlarda başvuru sahiplerinden detaylı bilgi talep edilebilecektir.

Gerekli belgeler

Başvuru Formu

Ortak Arama Formu

Özgeçmiş (Her firmadan 1 katılımcının desteklenmesi mümkün olduğundan yalnızca katılımı öngörülen personelin özgeçmişinin iletilmesi gerekmektedir.
Destek için selim@uludagtto.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.